برنامه های دهه امامت و ولایت اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه تشریح شد

چاپ

به گزارش مروارید نیوز: حجت‌الاسلام و المسلمین محمد فولادی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام دهه ولایت و امامت به تشریح فعالیت ها و برنامه های این دهه در شهرستان پرداخت و گفت: اولین روز از این دهه به عنوان ولایت‌، معرفت و محبّت نامگذاری شده است .

 

وی عناوین دیگر این ایام را به ترتیب بندگی‌، اطاعت –ولایت و مردم سالاری دینی– ولایت بصیرت دشمن ستیزی – ولایت محور وحدت امت اسلامی – قرآن و عترت و روز هفتم این دهه را ولایت ، هدایت ، عزت اسلامی– ایثار و دفاع از حریم ولایت – ولایت ، مهدویت و عدالت و آخرین روز از دهه امامت را که مصادف است با عید الله اکبر (عید سعید غدیر) ، با عنوان غدیر ، امامت و ولایت نامید .

 

فولادی افزود: برگزاری دعای عرفه،غبارروبی گلزار شهدا، ایستگاه صلواتی، جنگ شادی، قراعت خطبه غدیر، محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقه غدیر و فضاسازی و آذین بندی متناسب سطح شهر از دیگر برنامه های پیش بینی شده این اداره در دهه امامت و ولایت است.

 

این کارشناس مذهبی تصریح کرد: این برنامه ها با همکاری دفتر امام جمعه، روحانیون، هیئت های مذهبی، هیئات امناء مساجد و دانشگاه آزاد واحد بندرلنگه، بنیاد شهید ، اداره بنادر و دریانوردی، اداره کل گمرک و اعضاء ستاد غدیر در سطح شهرستان از اول دهه غدیر برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ب