مردم با فتنه‌گران عاشورای ۸۸ آشتی نمی‌کنند و هرگز آنان را نمی‌بخشند

چاپ

به گزارش مــــرواریــــد نـــیـــوز: حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله کشمیری معاون تبلیغ حوزه علمیه آل البیت (ع) بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار سیاسی مروارید نیوز با اشاره به سناریوی جدید فتنه گران تحت عنوان آشتی ملی گفت: این فتنه گران می‌خواهند با این نام همه مردم را در گناه نابخشودنی که در سال ۸۸ انجام داده‌اند و حرمت سید شهدا را نگه نداشته‌اند شریک بدانند.

 

وی افزود: در عاشورای سال ۸۸ همین فتنه گران همچون لشکر سنگدل یزید شروع به سوت و کف نمودند و به اموال مردم رحم نکرده و عده‌ای از جوانان را تحریک کرده و به خیابان‌ها ریختند و برای براندازی انقلاب شعارهای علیه این نظام مقدس سر دادند.

 

کشمیری ادامه داد: فتنه گران این بار بارنگ لعاب دیگری تحت عنوان آشتی ملی می‌خواهند مردم را دوباره فریب دهند و  این سناریوی جدیدی که مطرح می‌کنند اصلاً موضوعیتی ندارد مگر ملت شریف ایران باهم قهرند که بخواهند باهم آشتی کنند.

 

این مبلغ دین اضافه کرد: مردم شریف ایران این انقلاب را دوست دارند و برای پایداری آن خون داده‌اند و زحمت‌ها کشیدن و با این شعارهای توخالی فریب نخواهند خورد و هرگز فتنه گران را نمی‌بخشند .

 

معاون تبلیغ حوزه علمیه آل البیت (ع) بندرلنگه یادآور شد: ملت شریف ایران انقلابی‌اند و تفکر اندیشه دارند و انقلابی هم عمل می‌کنند و این بصیرت را از بنیان‌گذار این انقلاب حضرت امام (ره) و از آموزه‌های مقام معظم رهبری یاد گرفته‌اند .

 

انتهای پیام/ب