کارخانه رآوری کرومیت و منگنز با ۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در رودان احداث شد

چاپ

به گزارش پایگاه خبری مروارید نیوز؛

فریدون همتی در نشست با سرمایه‌گذاران متقاضی طرح احداث نخستین کارخانه فرآوری مواد معدنی کرومیت و منگنز اظهار کرد: با توجه به ظرفیت جذاب رودان در بخش معدن و لزوم فراهم کردن زمینه اشتغال برای جوانان این منطقه، طبق طرح ارائه شده سرمایه‌گذاری در بخش فرآوری منگنز و کرومیت با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان اجرا می‌شود که به طور مستقیم برای ۱۵۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: بر این اساس سالانه ۴۸هزار تن ظرفیت تولید محصولات فرآوری پیش بینی شده است.

همتی بر حمایت دستگاه ها از سرمایه گذاران تاکید کرد و ادامه داد: تمامی فرمانداران جهت شتاب توسعه شهرستان‌ها و رفع موانع سرمایه گذاری تلاش کنند.

وی اضافه کرد: مدیران دستگاه‌ها باید موانع و بوروکراسی اداری پیچیده را از پیش روی سرمایه گذاران بردارند و جهت تسهیل امور سرمایه گذاری اقدام کنند.

استاندار هرمزگان از احداث بارانداز میدان میوه و تره بار در رودان با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد و افزود: شهرستان رودان با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه آن در بخش کشاورزی می‌تواند این اقدام نقش مهمی در جذب اشتغالزایی داشته باشد.

وی با اعلام حمایت از سرمایه گذاری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: با سرمایه گذاری در همه زمینه ها بنا به ظرفیت هر شهرستان در جهت خدمت به مردم باید کار جهادی کرد و نگاه  دولت نگاه حمایت از بخش خصوصی است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/